Новини
  • Реєстрація

11.02.2016 року відбулось чергове засідання Комітету з питань банківських платіжних систем та інфраструктури Незалежної асоціації банків України.
На засіданні Комітету було прийнято рішення про включення до Комітету в якості експерта з питань безпеки президента УФПБ С.Сидоренка.
Як представник Ради керівників громадських організацій ринку безпеки України (УФПБ, УФІБ, МАЄ, УФСБ, УСПТБ) С.Сидоренко запевнив представників українських банків про подальшу плідну співпрацю за всіма напрямками у галузі безпеки.
Зокрема, сьогодні було розглянуто питання про можливість придбання банками зброї для створення справедливих та конкурентних умов для всіх учасників ринку послуг інкасації та перевезення цінностей.
Для подальшої співпраці з Комітетом прошу надати пропозиції щодо фахівців, яки будуть включені до робочої групи Федерації з питань банківській безпеки.
Пропозиції направляти на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
за формою – прізвище, посада, контактний телефон, електронна адреса.

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.