Новини
  • Реєстрація

Перші компанії вже стали учасниками Національної мережі груп швидкого реагування Української федерації професіоналів безпеки. Понад 250 груп швидкого реагування та значна кількість зон реагування по всій території України  дозволили Національній мережі вже на початковому етапі виступити гідною альтернативою послуг поліції охорони. Етап кількісного формування учасників мережі продовжується і навіть за стриманими прогнозами Національна мережа реагування може стати найбільшим в Україні організаційним об’єднанням, що пропонує відповідні послуги. Але поряд з цим ми вже спостерігаємо і  процеси удосконалення якісного наповнення цього проекту.

Так, окремі учасники київського сегменту мережі (охоронний холдінг «СПРУТ» і компанія «СБ Статус») вирішили провести експеримент з організації взаємодії при наданні послуг реагування.

З 08 лютого 2016 року цими компаніями було здійснено ряд організаційних та технічних заходів, що спрямовані на мінімізацію часу прибуття груп реагування за тривожними сповіщеннями. В кожній зоні реагування відбулось подвоєння  мобільних груп, що зменшило час прибуття на сигнали тривоги. Оператори пультів спостереження обох компаній мають можливість спостерігати за місцезнаходженням усіх ГШР на мапі Києва та Київської області в он-лайн режимі в загальній базі та скеровувати їх дії.

В разі необхідності, для підсилення при ускладненні ситуації, на сигнал Тривожного виклику оператори компаній направляють  одразу 2 найближчі групи швидкого реагування. Для підкреслення факту організаційного об’єднання на автомобілях груп обох компаній було додатково розміщено написи «Національна мережа», що в свою чергу позитивно сприймається замовником послуг.

 Після опробування пілотного проекту, київський сегмент мережі планується розширити за рахунок груп інших членів Федерації, що матимуть відповідне бажання та технічну можливість.

   

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.