Новини
  • Реєстрація

За результатами дослідження нормативного забезпечення та дійсного поточного стану державної організації охоронної галузі АМКУ в червні поточного року надав відповідну інформацію (звіт) КМУ, а останнім – 7.06.16 надано доручення уповноваженим центральним органам виконавчої влади (додається) визначитися щодо порушених питань та проінформувати КМУ та АМКУ.

За означених обставин Федерацією професіоналів безпеки у даний час ініційоване фахове комплексне дослідження з означених питань під науковим та методичним керівництвом Інституту законодавства ВРУ шляхом підписання Угоди про співробітництво та створення тимчасового творчого колективу «Центр законодавства в сфері охоронної діяльності» (далі – «Центр»).

Кінцевою метою реалізації заходу є прийняття базового комплексного галузевого законодавчого акту взамін чинного Закону України «Про охоронну діяльність».

З метою вироблення пропозицій і рекомендацій щодо удосконалення чинного законодавства у відповідній сфері Федерація звертається до всіх операторів охоронної галузі:

1. На протязі липня поточного року надати пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства, зокрема ЗУ «Про охоронну діяльність».

2. Надати інформацію про фахівців, які готові прийняти участь в роботі «Центру» за формою:

  • П.І.Б.

  • посада

  • ел. адреса

  • телефон

Пропозиції та інформацію просимо надіслати на адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

телефон для довідок: (044) 227-23-10

Додатки:

1.     Доручення КМУ.

2.     Лист до ДРС.

3.     Відповідь АП України.

4.     Проект концепції.

 

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.