Новини
  • Реєстрація

Шановні колеги.

 20 червня 2017 року о 14.00 планується проведення робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування, у ході якої планується прийняття рішень по ряду важливих питань, серед яких:

 
1. Обговорення умов взаємодії та підписання договорів на реагування по тривожним сповіщенням з рухомих об’єктів.
Проект договору додається. Прошу звернути особливу  увагу на порядок та обсяги оплати послуг, у тому числі оплату послуг учасників, незалежно від фактів реагування на тривожні сповіщення, зобов’язання щодо встановлення виносних робочих місць системи GPS-моніторингу та підключення власних груп реагування. За наявності, прошу до проведення робочої зустрічі надати свої пропозиції з даних питань.

2. Обговорення питань роботи з корпоративними замовниками.
3. Обговорення умов взаємодії з питань реагування на рухомі об’єкти, з власниками яких учасниками мережі укладені прямі договори.
4. Обговорення технічних питань встановлення виносних робочих місць та організації взаємодії.

Адреса проведення зустрічі: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, 4 поверх, конференц-зал Федерації роботодавців України.

За неможливості особистого прибуття на робочу зустріч, прошу направити представника (за напрямком ПЦО) для обговорення технічних питань. Підписаний та завірений печаткою Договір можливо передати з представником, або вислати на відділення Нової пошти № 112 м. Київ, вул. Курчатова, 19 «А», (отримувач - Керівник напряму організаційної роботи УФПБ  Циткін Борис Аркадійович тел. 097 539 02 34).

 
Про готовність прийняття участі прошу проінформувати особисто, або за електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З повагою,
Президент УФПБ          Сергій Сидоренко
Тел. (098) 577 65 70, (044) 227 23 10

 

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.