Новини
  • Реєстрація

20 червня 2017 року відбулась робоча зустріч учасників Національної мережі реагування у ході якої було закладено основу об'єднання охоронних компаній, що здійснюватимуть реагування на тривожні сповіщення з рухомих об'єктів.

Вибудовується потужна регіональна структура, що виходить на ринок надання охоронних послуг у сегменті нестаціонарних об'єктів. У проекті приймає участь 25 компаній і прогнозується подальше збільшення кількості учасників. Ринок охорони рухомих об'єктів має значний потенціал і першим кроком до нього є побудова реально діючої мережі та відпрацювання взаємодії. 

В ході зустрічі було розглянуто ряд організаційних та технічних питань, ознайомлено присутніх із створеним координаційним центром підприємства УФПБ "Центр-А".

Загалом, сьогодні на базі Федерації вибудовуються різнопланові платформи, що спрямовані на реалізацію окремих проектів та інтересів учасників. Серед подібних платформ, найбільш важливими є:

нормативна та законодавча (участь членів Федерації у розробці та удосконаленні нормативно-законодавчого поля діяльності охоронних компаній).

захист інтересів членів Федерації. На цій платформі здійснюється захист прав членів Федерації при виникненні проблемних питань: перевірок контролюючих органів, а також ряду інших.

-   проекти, спрямовані на досягнення комерційних інтересів окремих груп членів Федерації (Національна мережа реагування, Стратегічний альянс регіональних охоронних підприємств, Антиугон).

 Не слід очікувати  того, що кожна платформа, або проект буде цікавим кожному члену Федерації, враховуючи індивідуальні особливості діяльності, активність позиції, наявність можливості участі, тощо. Разом з тим, кожний має можливість вибору, а також започаткування власної платформи, якщо вона має перспективу для участі зацікавлених партнерів.


 

 

 

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.