Новини
  • Реєстрація

Керівництво Федерації роботодавців України відповідно до рішення Уряду від 09.08.2017 включено до складу консультативно-дорадчого органу Кабміну з питань захисту бізнесу від дій недобросовісних правоохоронців.


У рамках цього органу розглядатимуться факти порушень правоохоронними органами та органами прокуратури прав бізнесу на ведення законної господарської діяльності, готуватимуться пропозиції з удосконалення кримінального та кримінально-процесуального законодавства. До складу цього органу також включено представників відповідних силових структур - НАБУ, ДФС, Нацполіції, СБУ, Генеральної прокуратури.


У вересні ц.р. планується перше засідання цього органу. У зв'язку з цим та з метою представництва та захисту ваших інтересів, просимо повідомити про факти порушення правоохоронними органами та органами прокуратури прав на ведення законної господарської діяльності.


Інформацію просимо надсилати до Комітету з питань захисту бізнесу та прав власності ФРУ на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактна особа - Олег Вачаєв, т. (044) 251-70-30.

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.