Новини
  • Реєстрація

Шановні колеги.

Однією із проблем, що сьогодні існує на ринку охоронних послуг – демпінгова політика окремих компаній при ціноутворенні на основні послуги охорони. Основною причиною, за якої можливе надання послуг за цінами, що суттєво нижчі, ніж середньо ринкові – порушення законодавства з питань оплати праці та свідоме надання неякісних послуг із залученням до процесу надання послуг професійно непідготовленого персоналу, відсутністю екіпіровки та засобів індивідуального захисту охоронників, відсутністю контролю за несенням служби, тощо.

Разом з тим, також існує проблема очікування заниженої ціни і із сторони замовника. Попередній аналіз актуальних на сьогоднішній день закупівель свідчить про те, що значна кількість підприємств, установ та організацій планують отримати послуги охорони за заниженою вартістю, що не відповідає мінімальній, яка розрахована згідно з вимогами чинного законодавства. Укладені договори за заниженими розцінками можуть бути кваліфіковані як фіктивні, а послуги, що надаються за ними – як механізм відмивання коштів керівниками установ, організацій та підприємств спільно з керівниками охоронних компаній. 

У зв’язку з цим та враховуючи прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», Федерацією підготовлений лист до  керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання територіальних громад, голів тендерних комітетів у якому інформується про зміни мінімальної базової вартості послуг фізичної охорони об’єктів, що розрахована відповідно до нових показників мінімальної заробітної плати. Окрім мінімальної базової вартості, що враховує вимоги законодавства, але не передбачає джерел покриття витрат на екіпіровку, навчання, контроль персоналу та інші питання, від яких залежить якість послуг, проведено розрахунок мінімальної середньо ринкової вартості послуг охорони, що рекомендована для обґрунтування показників витрат на охоронні послуги.


 Зазначена інформація може бути застосована охоронними компаніями з метою здійснення впливу на перегляд розцінок на послуги фізичної охорони у секторі державної, комунальної та інших форм власності, а також у ході підготовки, участі, або оскарженні результатів відповідних тендерних процедур.

 З повагою,

 Голова Всеукраїнського об'єднання
організацій роботодавців охоронної галузі
 “Федерація професіоналів безпеки»                             Сергій Сидоренко

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.