Новини
  • Реєстрація

За зверненнями охоронних компаній, Федерацією розглядаються варіанти вирішення проблемних питань, що виникають внаслідок прийняття Урядом Постанови КМУ від 10.11.2017  № 883 "Про внесення змін до Правил дорожнього руху" та стосується обмеження швидкості руху автотранспорту.

Одним з найбільш реальних, з точки зору можливості реалізації, запропоновано ініціювання внесення змін до Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 10.10.2001 р. № 1306, а саме:

У пункт 3.6 Правил дорожнього руху унести наступні зміни:

Зміст положення (норми) чинного акту законодавства

 

 Зміст відповідного положення (норми) проекту акта

3.6. Увімкнення проблискового маячка оранжевого кольору на транспортних засобах з розпізнавальним знаком "Діти", на механічних транспортних засобах дорожньо-експлуатаційної служби під час виконання роботи на дорозі, на великогабаритних та великовагових транспортних засобах не дає їм переваги в русі, а служить для привернення уваги та попередження про небезпеку. При цьому водіям транспортних засобів дорожньо-експлуатаційної служби під час виконання роботи на дорозі дозволяється відступати від вимог дорожніх знаків (крім знаків пріоритету та знаків 3.21-3.23), дорожньої розмітки, а також пунктів 11.2,  11.5-11.10, 11.12, 11.13, підпунктів "б", "в", "ґ" пункту 26.2 цих Правил за умови забезпечення безпеки дорожнього руху. Водії інших транспортних засобів не повинні перешкоджати їхній роботі.

 

 у першому реченні після слів «під час виконання роботи на дорозі» доповнити словами «на транспорті реагування суб’єктів охоронної діяльності під час реагування на тривожні сповіщення»;

- доповнити пункт реченням такого змісту «Водіям на транспорті реагування суб’єктів охоронної діяльності під час реагування на тривожні сповіщення за умови увімкнення проблискового маячка оранжевого кольору дозволяється відступати від вимог дорожніх знаків (крім знаків пріоритету та знаків 3.21-3.23), дорожньої розмітки, а також пунктів 11.2, 11.5, 11.8, 11.13, розділів 12, 15,  26 та пункту 28.1 цих Правил за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.».

За наявності, пропонуємо надати на адресу Федерації (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.власні пропозиції, що будуть враховані при формуванні офіційної позиції та ініціюванні процесу.

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.