Новини
  • Реєстрація

Шановні колеги.

Вихід ПП «Явір 2000» із УФПБ з емоційною негативною оцінкою окремих напрямків діяльності Федерації потребують  роз’яснення ситуації.

Каталізатором подій стала чергова спроба компаній «Венбест» та «Явір» поділити між собою понад 15 тис. об’єктів ПАТ КБ «Приватбанк». В обхід тендерних процедур (що вже не один раз були заблоковані за участі Федерації) 13 грудня 2017 керівництвом банку було підписано Розпорядження № Э.16.0.0.0/1-9104686 «Про здійснення заміни суб’єктів охорони в РП та ГО», згідно якого усі об’єкти банку передаються під охорону 2-м вищезазначеним компаніям.

Дивно було б очікувати пасивну позицію від Федерації, члени якої здійснювали охорону цих об’єктів у Вінницькій, Волинській, Рівненській, Донецькій, Харківській та інших областях. Тому, у січні поточного року Федерацією було спрямовано ряд матеріалів керівництву банку та у інші інстанції з метою скасування даного розпорядження та повернення питання щодо організації охорони об’єктів державної на даний час установи у законне русло. За наявною інформацією, на сьогоднішній день дію Розпорядження призупинено. Керівництвом банку вивчається ситуація і є вагомі причини очікування негативних наслідків для посадових осіб, що приймали подібні рішення.

У цьому спорі керівництво Федерації підтримало  регіональні охоронні підприємства, що складають її основу та рушійну силу. Саме на базі регіональних членів Федерації вибудовуються нові проекти, які дозволять ефективно протистояти  будь-яким спробам монополізувати ринок окремими гравцями. Суть проектів, що намагаються дискредитувати наші опоненти – об’єднання матеріально-технічного потенціалу регіональних охоронних компаній та формування узгоджених пропозицій охоронних послуг для корпоративних замовників по всій території України. Вже сьогодні потенціал наших компаній багатократно перевищує матеріально-технічні та кадрові можливості будь-якої з компаній, яка претендує на роль єдиного міжрегіонального «лідера». І це є для них не абиякою потенційною загрозою.

Ефективність та правильність напрямку нашого розвитку підтверджується не стільки двократним збільшенням кількості членів Федерації за останні декілька років, скільки реструктуризацією якості представлених у ній компаній. Сьогоднішня Федерація набуває чітко окреслені стратегію та напрямки розвитку, які зрозумілі та підтримуються керівниками охоронних підприємств, для яких охоронний бізнес – частина їх життя, а охоронна спільнота  - партнери, що можуть об’єднуватись для вирішення спільних проблем.

З повагою,

Президент УФПБ Сергій Сидоренко.

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.