Новини
  • Реєстрація

1.11.2017 році на сайті Міністерства внутрішніх справ України (розділ проектів нормативних актів) розміщено "Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України" щодо  внесення зміни до переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Проектом передбачається включення до переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Міністерство внутрішніх справ України в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно суб’єктів охоронної діяльності, працівниками яких з використанням наданих їм повноважень учинено протиправні діяння, відомості про які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За наявності, просимо надати пропозиції для формування позиції Федерації та підготовки відповідних зауважень.

Пропозиції та зауваження надсилати за адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З повагою, Правління УФПБ

 

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.