Новини
  • Реєстрація

До Федерації надійшли пропозиції від компанії "Арт-Офіс" щодо пільгових умов підключення до он-лайн сервісу електронного документообігу. Зазначений сервіс дозволить частково, або повністю замінити існуючий механізм обміну бухгалтерською документацією за укладеними договорами із суттєвою економією коштів та часу. Документи сервісу «Арт-Офіс» є юридично значущими в Україні та приймаються контролюючими органами і судами. Перехід дозволить знизити витрати на створення, логістику та зберігання паперових документів. У порівнянні із традиційним паперовим механізмом документообігу впровадження електронного зменшує поштові витрати у 10-15 разів, не потребує додаткових ресурсів і капіталовкладень. Основною умовою використання сервісу є наявність у підприємства ключа електронного цифрового підпису та готовність контрагента до підпису Вашого документа в онлайн-сервісі.

Щомісяця для кожної компанії надається можливість створення 25 безкоштовних документів. Вартість документів, що перевищують ліміт, становить 1 грн за документ.  Суму економії коштів при переході можна розрахувати використовуючи «Калькулятор економії». Детальна інформація про сервіс розміщена на веб сторінці компанії "Арт-Офіс".

Акційні пропозиції для членів Федерації: запропоновано підключення до сервісу за спеціальними тарифами. Термін акції: з 01.03.2019 по 31.05.2019. При покупці пакета документів за 1000 грн компанія отримує можливість створення 2000 документів. Таким чином вартість одного документа становитиме 0,50 коп. Пакет не має терміну придатності і є можливість придбати необмежену кількість пакетів до закінчення акції. Контактна особа для консультації з питань підключення до сервісу - Пархоменко Іван (тел. (067) 230-93-07). Контактна особа із сторони Федерації - головний бухгалтер Трубчаніна Тетяна Петрівна (тел. (050) 331-02-99).

За результатами вивчення пропозиції прийняте рішення щодо доцільності впровадження сервісу в діяльність підприємства Федерації "Центр-А". З урахуванням викладеного просимо проінформувати про готовність електронного підписання бухгалтерських та інших документів за укладеними з ТОВ "Центр-А" договорами на реагування, інших в рамках спільних проектів. Для підключення до сервісу на акційних умовах необхідно надіслати на електронну адресу Федерації Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. код ОКПО компанії.

З компаніями, що не готові до електронного документообігу обмін документами буде проводитись звичайним шляхом.

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.