Новини
  • Реєстрація

17 травня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» проведено круглий стіл з питань обговорення попередніх результатів розгляду законопроекту «Про критичну інфраструктуру та її захист» . 

Відеоматеріали круглого столу.

За підсумком круглого столу чотири громадські організації - МГО «Міжнародна антитерористична єдність», ГО «Соціальна справедливість», Всеукраїнське об’єднання роботодавців у галузі охоронної діяльності, «Федерація професіоналів безпеки» - ухвалили наступну резолюцію:

- Прийняття Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист» буде виконанням Резолюції Ради Безпеки ООН (Нью-Йорк лютий 2017 року) «Про захист об′єктів критичної інфраструктури від терористичних атак», яка була прийнята за ініціативою України.

- Закон України «Про критичну інфраструктуру та її захист» є важливим документом, який знаходиться у сфері національних інтересів і доповнює Закон України «Про національну безпеку» 2018 року.

 - Означений законопроект має суттєво сприяти також подальшій розбудові законодавчого та нормативного регулювання діяльності державного та недержавного сектору безпеки та охорони, і не лише у межах правового регулювання інституту критичної  інфраструктури.

- Зважаючи на економічні, правозахисні та організаційні обсяги діяльності, недержавний сектор безпеки та охорони потребує як комплексного законодавчого визначення, так і об’єктивно – необхідного організаційного позиціювання у системі національної безпеки України.

 

 

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.