Новини
  • Реєстрація

Українською федерацією професіоналів безпеки (Президент - Сергій Сидоренко) започатковано створення Громадської платформи "Реформуємо галузь охоронної діяльності".

 

Платформа ставить за мету забезпечити сталий та прозорий механізм реформування охоронної діяльності, об’єднавши для цього експертів  неурядових організацій, науковців академічних установ, представників державних органів влади та ветеранів правоохоронних структур.

 

23.04.2015 року відбулось перше засідання Робочої групи "Розвиток технічної охорони та транспорту реагування". В засіданні взяли участь керівники охоронних фірм: "ВЕНБЕСТ", "СТЕЛС-1", "CБ "СТАТУС", "СПРУТ", "ВІК-ТАН", "А1 ГРУП", "СІРІУС", "КОМСЕРВІС", "ШЕРІФ", "ОХОРОНА ТА БЕЗПЕКА - КИЇВ".

 

За результатами засідання прийняті наступні рішення:

1. З метою підвищення якості надання послуг технічної охорони провести заходи, що направлені на розвиток пунктів централізованого спостереження, транспорту реагування та створення достатньої матеріальної основи для їх належного функціювання.

 

2. Утримуватись від непрозорих і неринкових механізмів ведення бізнесу.

 

3. Інформувати громадськість, інших суб'єктів охоронної діяльності, у тому числі на власних інформаційних веб-ресурсах, про шляхи та прогнозовані перспективи розбудови ринку технічної охорони.

 

4. Запропонувати Українській федерації професіоналів безпеки розглянути питання про укладення Меморандуму про співробітництво з Головним управлінням Державної фіскальної служби у м. Києві.

 

ВГО "УФПБ" запрошує Всіх бажаючих взяти участь в роботі Громадської платформи. (ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ)

Детальніше про Громадську платформу

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.