Новини
  • Реєстрація

Світові тенденції глобалізації економіки у повній мірі відображаються на процесах розвитку вітчизняного бізнесу. Щорічне зростання кількості крупних українських компаній, що мають розгалужену мережу філіалів, представництв та окремих виробничих, торгівельних інших обєктів у багатьох регіонах, сприяє розвитку галузі корпоративного обслуговування поточних інтересів подібних замовників.

 
Одним із актуальних завдань, що постає перед корпоративними клієнтами є забезпечення надійної охорони власних обєктів по всій території України. Відсутність власної розгалуженої структури служби безпеки на місцях, а інколи - і у центральному офісі, передбачає взаємодію з питань безпеки з професіональними охоронними компаніями. Прагнення оптимізувати подібну взаємодію визначається у спробі визначити єдиного партнера, що забезпечить охорону усіх обєктів замовника, незалежно від географії їх місцезнаходження.
 
Разом з тим, специфіка сучасного вітчизняного охоронного ринку свідчить про те, що жодна із компаній не має власних ресурсів для надання якісних охоронних послуг в усіх регіонах. Маючи упевнені позиції в місцях дислокації основного офісу та найбільш крупних філіалів, охоронні компанії змушені шукати партнерів для виконання власних зобовязань у більшості з інших місць обслуговування корпоративних замовників. Проблемним питанням при цьому є конфлікт комерційних інтересів та намагання максимального надання послуг власними силами, незалежно від забезпечення якості цих послуг. На практиці, це найбільш виражено у неякісному забезпеченні комплектації та забезпеченні перевірки несення служби постами фізичної охорони, значному часі реагування на тривожні сповіщення, внаслідок недостатньої кількості власних груп реагування, проблемах у обслуговуванні та ремонті технічних засобів охорони внаслідок відсутності спеціалістів на місцях.
 
 Ще однією з проблем є наявність пропозицій охоронних послуг за цінами, що значно нижчі за середньоринкові та навіть не відповідають мінімальним розрахунковим. Відсутність інформації про реальний механізм формування вартості охоронних послуг, як правило, змушує замовника орієнтуватись на заявлені, підчас недобросовісними компаніями, цінові пропозиції. При цьому, розуміння помилкового вибору партнера приходить вже у найближчий час, коли замість економії замовник сплачує кошти за відсутні, або неякісні послуги. 
 
 
 На вирішення проблем організації охорони корпоративних замовників та формування якісного ринку корпоративних охоронних послуг було спрямовано роботу Всеукраїнського громадського обєднання “Українська федерація професіоналів безпеки”.  
 
Так, з метою забезпечення якісних послуг охорони по всій території України, на базі провідних регіональних охоронних компаній, кожна із яких має сталу історію, матеріально-технічну базу та кадровий потенціал, було створено обєднання “Стратегічний альянс безпеки”. Для представлення інтересів обєднання регіональними компаніями делеговані права підприємству Федерації “Центр-А”, що уповноважене на ведення переговорів, формування загальних цінових пропозицій та укладення генеральних договорів на усі види охоронних послуг, що можуть бути запропоновані корпоративним замовникам. Замовник, маючи справу з одним партнером отримує потужний потенціал десятків охоронних компаній, місце діяльності яких відповідає географії розташування корпоративних обєктів. Якість, надійність, відсутність конфліктів комерційних інтересів та узгодженість цінової політики є основою ефективної співпраці з єдиним вітчизняним охоронним обєднанням, що представляє усі регіони України.
 
Обєднанням надаються усі види охоронних послуг. Оперативне реагування здійснюється найбільшою в Україні Національною мережею груп швидкого реагування, яка налічує понад 600 одиниць автотранспорту та має можливість забезпечити реагування на тривожні сповіщення з об’єктів, що охороняються, в усіх регіонах України.
 
Кожен із членів обєднання проходить процедуру Добровільної оцінки відповідності послуг, що проводиться представниками Федерації з метою підтвердження заявленого потенціалу, матеріально-технічної бази та рівня якості послуг, що надаються охоронними компаніями.
 
 
 

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.