Дисконтна програма для членів УФПБ
  • Реєстрація

МІЖНАРОДНА КОНСТАЛТИНГОВА ГРУПА здійснює комплексний правовий супровід поточної фінансово-господарської діяльності підприємств, а також оперативне та кваліфіковане вирішення виникаючих питань та проблем.

ЗНИЖКА: 20% від встановленого прайсу

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ЗВИЧАЙНА ЦІНА

MMI Group – ІТ-холдинг, який в галузі впровадження ІТ-рішень для бізнесу і держави представлений компанієюТОВ «НК ІТ-ПРОЕКТ». MMI GROUP є постачальником спеціальної техніки (персональних відеореєстраторів, станцій заряджання та копіювання даних та спеціального програмного забезпечення) для проектів міжнародної технічної допомоги: «Створення та розвиток патрульної служби в Україні», «Протидія корупції»та «Нове обличчя кордону».

ЗНИЖКА – 5% від звичайних цін на prom.ua

Презентація продукції

 

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ЗВИЧАЙНА ЦІНА

 


Інформаційно-аналітичний портал Security.ua (член Української федерації професіоналів безпеки) пропонує компаніям, що входять до складу УФПБ, послуги інформаційно-рекламного спрямування.

ЗНИЖКА: 70% від встановленого прайсу

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ЗВИЧАЙНА ЦІНА

ТОВ "ЛАТЕК" - найбільший недержавний завод в Україні з виробництва зброї. Очолює напрямок концерну Сафарі з виробництва та реалізації зброї (пневматичного, травматичного, під патрон Флобера, мисливської, спортивної), спортивного обладнання та інвентарю.

ЗНИЖКА: -5% (Літня дисконтна пропозиція)

 

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ПРОПОЗИЦІЯ

 

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.