Історія і мета створення
  • Реєстрація

Шановні колеги!

На запит ПАТ «Державний ощадний банк України» щодо надання переліку регіональних охоронних компаній, рекомендованих Федерацією для надання послуг з технічної та фізичної охорони, Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців охоронної галузі «Федерація професіоналів безпеки» рекомендовано, серед інших, Вашу компанію.

Окрім цього, Федерацією направлено в адресу ПАТ «Державний ощадний банк України» розрахунок індикативної мінімальної вартості послуг фізичної охорони, що становить 36,28 грн/годину та враховує вимоги чинного законодавства, а також мінімальні нормативні вимоги з надання послуг охорони (з показниками мінімального рівня оплати праці охоронників, прибутковості  охоронної компанії на рівні – 5%, накладних витрат охоронної компанії на рівні – 10% від фонду оплати праці).

Зазначений розрахунок рекомендується для визначення мінімальної вартості охорони, за якої охоронні компанії мають можливість надання послуг.

Також, слід звернути увагу на специфіку договорів ПАТ «Державний ощадний банк України» при організації фізичної охорони майна, на яке накладено арешт у виконавчих провадженнях. Так, банком здійснюється практика передавання майна на відповідальне зберігання посадових (фізичних) осіб охоронних компаній. Федерацією запропоновано переглянути зазначений підхід та здійснювати передачу майна на відповідальне зберігання охоронній компанії, як юридичній особі.  

 При безпосередньому зверненні ПАТ «Державний ощадний банк України» із зазначених питань, просимо інформувати Федерацію для можливості координації дій.

 З повагою, президент Федерації Сергій Сидоренко

Шановні колеги.

У форматі роботи учасників Національної мережі реагування 20 червня 2017 року відбулась робоча зустріч керівників у ході якої було підписано договори на реагування при реалізації проекту "Антиугон". В ході зустрічі було розглянуто ряд організаційних та технічних питань, ознайомлено присутніх із створеним координаційним центром підприємства УФПБ "Центр-А".

Загальне рішення учасників було наступним: на першому етапі участь у проекті носитиме стратегічне значення, яке дозволяє довести спроможність об'єднання регіональних охоронних підприємств навколо спільних інтересів. Разом з тим, ринок охорони нестаціонарних об'єктів має потужний потенціал і першим кроком до нього має стати юридичне оформлення договорів на реагування, побудова реальної мережі та відпрацювання взаємодії. Лише після цього ми маємо усі шанси бути потужним гравцем у даній сфері діяльності.

 Ряд керівників не мали змогу прибути на зустріч особисто, при цьому виявили готовність участі у проекті.

Надсилаємо у Вашу адресу останній варіант договорів для заповнення, підписання із вашої сторони та направлення до Федерації.

Прошу звернути увагу на те, що змінено фінансові умови участі у частині збільшення частки, що відраховується учасникам до 80%, спрощені вимоги до організації виносних робочих місць, включаючи відмову від необхідності підключення власних груп до диспетчерського центру. Загалом, проведено роботу щодо мінімізації витрат для участі та створення механізму фінансової зацікавленості для учасників у подальшому. Логіни та паролі для створення виносних робочих місць присвоєні кожній компанії, отримати їх та відповідні інструкції по підключенню ви можете звернувшись до Правління УФПБ в робочому порядку.

З повагою, Президент УФПБ С. Сидоренко

Шановні колеги. 

Для обговорення та прийняття рішень у ході робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування, що відбудеться 20 червня поточного року, направляємо у вашу адресу інформацію, щодо окремих організаційних та фінансових питань, що стосується потенційних учасників проекту "Антиугон".

З повагою, Президент УФПБ Сергій Сидоренко. 

Шановні колеги.

В ході підготовки до робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування, що запланована на 20.06.2017, за результатами попереднього обговорення з Вами ряду питань, що стосуються умов взаємодії у проекті Антиугон, пропонується внести зміни до загальної концепції та умов проекту договору про реагування, що було надано у Вашу адресу:

1. З метою мінімізації витрат на участь у проекті, виключаються обов'язкові вимоги щодо обладнання автотранспорту реагування GPS-пристроями з виведенням інформації на диспетчерський центр "Центр-А". Зазначене підключення може бути здійснено за умови наявності потреби у цьому учасника. Таким чином, для участі у проекті достатньо встановлення виносного робочого місця (персонального комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет). Аккаунт для підключення до серверу системи Wialon будуть надані кожному учаснику, що підписав договір на реагування на безоплатній основі.

2. Змінюються принципи розподілу щомісячного доходу за реагування (абонентської плати) у сторону збільшення частини, що розподіляється між учасниками до 80% ("Центр-А" - 20%). При цьому, компенсація вартості кожного виїзду у сумі 1000 грн. залишається без змін.

3. У разі укладення прямих власних договорів в регіонах, що передбачають необхідність реагування по всій території України, , сума відрахувань "Центру-А" за організацію диспетчеризації та реагування становитиме 100 грн./місяць.

20.06.2017 планується обговорення зазначених питань, укладення двосторонніх договорів на реагування та презентацію диспетчерського центру "Центр-А".

(Робоча зустріч відбудеться 20.06.2017 року о 14.00 за адресою: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, 4 поверх, конференц-зал Федерації роботодавців України).

З повагою, 

Президент УФПБ

Сергій Сидоренко.

Шановні колеги.

З технічних причин, дату робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування перенесено на 20 червня 2017 року. Прошу ознайомититись з переліком питань, що плануються до розгляду та проінформувати про участь.

З повагою,

Президент УФПБ   Сергій Сидоренко.

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.