Історія і мета створення
  • Реєстрація

Шановні колеги.

У форматі роботи учасників Національної мережі реагування 20 червня 2017 року відбулась робоча зустріч керівників у ході якої було підписано договори на реагування при реалізації проекту "Антиугон". В ході зустрічі було розглянуто ряд організаційних та технічних питань, ознайомлено присутніх із створеним координаційним центром підприємства УФПБ "Центр-А".

Загальне рішення учасників було наступним: на першому етапі участь у проекті носитиме стратегічне значення, яке дозволяє довести спроможність об'єднання регіональних охоронних підприємств навколо спільних інтересів. Разом з тим, ринок охорони нестаціонарних об'єктів має потужний потенціал і першим кроком до нього має стати юридичне оформлення договорів на реагування, побудова реальної мережі та відпрацювання взаємодії. Лише після цього ми маємо усі шанси бути потужним гравцем у даній сфері діяльності.

 Ряд керівників не мали змогу прибути на зустріч особисто, при цьому виявили готовність участі у проекті.

Надсилаємо у Вашу адресу останній варіант договорів для заповнення, підписання із вашої сторони та направлення до Федерації.

Прошу звернути увагу на те, що змінено фінансові умови участі у частині збільшення частки, що відраховується учасникам до 80%, спрощені вимоги до організації виносних робочих місць, включаючи відмову від необхідності підключення власних груп до диспетчерського центру. Загалом, проведено роботу щодо мінімізації витрат для участі та створення механізму фінансової зацікавленості для учасників у подальшому. Логіни та паролі для створення виносних робочих місць присвоєні кожній компанії, отримати їх та відповідні інструкції по підключенню ви можете звернувшись до Правління УФПБ в робочому порядку.

З повагою, Президент УФПБ С. Сидоренко

Шановні колеги.

В ході підготовки до робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування, що запланована на 20.06.2017, за результатами попереднього обговорення з Вами ряду питань, що стосуються умов взаємодії у проекті Антиугон, пропонується внести зміни до загальної концепції та умов проекту договору про реагування, що було надано у Вашу адресу:

1. З метою мінімізації витрат на участь у проекті, виключаються обов'язкові вимоги щодо обладнання автотранспорту реагування GPS-пристроями з виведенням інформації на диспетчерський центр "Центр-А". Зазначене підключення може бути здійснено за умови наявності потреби у цьому учасника. Таким чином, для участі у проекті достатньо встановлення виносного робочого місця (персонального комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет). Аккаунт для підключення до серверу системи Wialon будуть надані кожному учаснику, що підписав договір на реагування на безоплатній основі.

2. Змінюються принципи розподілу щомісячного доходу за реагування (абонентської плати) у сторону збільшення частини, що розподіляється між учасниками до 80% ("Центр-А" - 20%). При цьому, компенсація вартості кожного виїзду у сумі 1000 грн. залишається без змін.

3. У разі укладення прямих власних договорів в регіонах, що передбачають необхідність реагування по всій території України, , сума відрахувань "Центру-А" за організацію диспетчеризації та реагування становитиме 100 грн./місяць.

20.06.2017 планується обговорення зазначених питань, укладення двосторонніх договорів на реагування та презентацію диспетчерського центру "Центр-А".

(Робоча зустріч відбудеться 20.06.2017 року о 14.00 за адресою: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, 4 поверх, конференц-зал Федерації роботодавців України).

З повагою, 

Президент УФПБ

Сергій Сидоренко.

Шановні колеги.

З технічних причин, дату робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування перенесено на 20 червня 2017 року. Прошу ознайомититись з переліком питань, що плануються до розгляду та проінформувати про участь.

З повагою,

Президент УФПБ   Сергій Сидоренко.

Шановні колеги. 

Для обговорення та прийняття рішень у ході робочої зустрічі учасників Національної мережі реагування, що відбудеться 20 червня поточного року, направляємо у вашу адресу інформацію, щодо окремих організаційних та фінансових питань, що стосується потенційних учасників проекту "Антиугон".

З повагою, Президент УФПБ Сергій Сидоренко. 

Компанія "Фірма Трансат" запрошує охоронні компанії до участі у практичному семінарі

"Технологія захисту туманом"

та перезнтації генераторів туману PROTECT.

 

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.