Партнери
  • Реєстрація

Шановні колеги.

Переконливо прошу Вас провести оплату заборгованості та поточних членських внесків  до ГС "Федерація професіоналів безпеки України" до 23 грудня поточного року.

Телефон для довідок (головний бухгалтер Трубчаніна Тетяна Петрівна): (050) 331-02-99

З повагою, президент Федерації Сергій Сидоренко.

До уваги компаній, що входять до Національної мережі реагування.

26-30 жовтня 2018 року на платформі публічних закупівель Prozorro розміщено інформацію про проведення закупівель послуг охорони (реагування на тривожні сповіщення) обласними дирекціями ПАТ "Укрпошта" в усіх регіонах України.

Серед причин проведення конкурсних торгів слід зазначити підвищення вартості послуг поліції охорони, підрозділи якої до цього часу були основним виконавцем зазначених послуг.

Враховуючи суто регіональний характер проведення закупівель Федерацією не розглядається питання централізованої участі у ньому шляхом формування пропозицій від імені членів компаній - учасників Стратегічного альянсу безпеки.

З урахуванням цього, а також значного обсягу об'єктів, на які планується здійснювати реагування, пропонуємо розглянути питання безпосередньої участі у закупівлях. Терміни надання пропозицій, в залежності від регіону: 13-15 листопада п.р. 

Попередній аналіз вимог до учасників свідчить про можливість участі конкурсі значної кількості учасників Національної мережі реагування. Окремі вимоги, що ускладнюють участь учасників, мають перспективи до оскарження.

Із сторони Федерації пропонується консультативна та комунікаційна допомога учасникам (членам Національної мережі реагування) у ході проведення закупівель.

Із тендерною документацією можна ознайомитись на сайті публічних закупівель Prozorro (приклад - тендерна документація Київської дирекції ПАТ "Укрпошта")

Правління Федерації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні колеги.

Інформуємо вас про вступ послуги «Антиугон» у практичну фазу. Протягом червня-липня поточного року у м. Києві та м. Дніпро вже були здійснені перші виїзди на тривожні сповіщення, що були прийняті від технічних засобів охорони, встановлених на автотранспортних засобах замовників послуг.

Слід зазначити, що реагування на тривожні сповіщення було здійснено компаніями-учасниками проекту якісно та без зауважень із сторони замовників.

Нагадуємо, що оплата за виїзд складає 1000 грн. (у межах дислокації груп реагування) та 3500 грн. (поза межами дислокації).

Також,  просимо звернути увагу на дотримання процедури оплати виїздів учасників проекту, що передбачає формування рахунків компанії «ЦЕНТР-А» за надані послуги відповідно до укладених договорів на реагування. Просимо перевірити наявність договорів у бухгалтерії ваших підприємств та забезпечити своєчасне інформування бухгалтерії про проведені виїзди для формування рахунків.

Контактна інформація для вирішення робочих питань, що стосуються виставлення рахунків та їх оплати:

Трубчаніна Тетяна Петрівна – головний бухгалтер

Тел. 050 331 02 99

 Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З повагою,

Сергій Сидоренко

 

P.S. Просимо звернути увагу на відсутність у ТОВ "ЦЕНТР-А" оригіналів додатку до Договору на реагування "Антиугон", що стосується нарахування абонентської плати за участь у проекті наступних компаній:

ТОВ "Альфа-щит" (Вінниця)

ТОВ "Перший охоронний альянс" (Житомир)

ТОВ "ЮАОЗ "ЩИТ" (Закарпаття)

ТОВ "Стелс-1" (Київ)

ТОВ "ЕФОРТ" (Львів)

ПП "Олімп-Юг" (Одеса)

ТОВ "Безпека-Суми" (Суми)

ТОВ "Пожежне спостереження - Тернопілля" (Тернопіль)

 

 

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.