Українська федерація професіоналів безпеки

28

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Проект "Антиугон"

“Антиугон” – спільний проект охоронних компаній, що спрямований на формування в Україні якісної послуги моніторингу та охорони автотранспортних засобів.

Незважаючи на те, що дані послуги пропонуються окремими операторами на вітчизняному ринку протягом тривалого часу, реальна можливість їх надання у повному обсязі викликає обгрунтовані сумніви. Основною проблемою вважається можливість забезпечення реагування на тривожні сповіщення по всій території України, без якої зазначена послуга може бути запропонована окремими компаніями лише в обмеженому вигляді. На даний час жодна з компаній, або їх об’єднання не мала достатнього потенціалу для надання послуг у даному сегменті в повному обсязі, що стримувало розвиток ринку.

Вирішення цієї проблеми можливе лише при об’єднанні сил та засобів максимальної кількості регіональних охоронних компаній, що мають значну кількість власних груп реагування та можливість залучення їх до реагування на тривожні сповіщення з автотранспортних засобів. Саме цей шлях обрали організатори проекту – підприємство Федерації “ЦЕНТР-А” та 27 регіональних охоронних компаній, що склали основу об’єднання, потенціал якого дозволив запропонувати послуги охорони автотранспортних засобів по всій території України.

Умови участі у проекті:

– наявність власних груп реагування;
– готовність здійснення реагування у місцях дислокації власних груп та у межах визначених зон реагування (окремо узятих областей);
– укладення договору про реагування на надходження тривожних сповіщень з автотранспортних засобів.

Кожний учасник отримує право на:

Оплату за реагування, що визначається окремо для місць дислокації та визначених зон реагування, які передбачають виїзд за межі місць дислокації.
Оплату послуг охорони рухомого об’єкту до прибуття власника, або відповідальної особи.
Отримання щомісячної плати за участь у проекті, загальний фонд якої буде формуватись з оплати вартості послуг реагування по всій території України та закладатись у тарифи усіх замовників послуг;
Можливість самостійного надання послуг моніторингу автотранспортних засобів (оплата вартості моніторингу залишається у учасника) та користування сервісом передачі тривожних сповіщень іншим учасникам по всій території України через диспетчерський центр компанії Федерації «ЦЕНТР-А». Передача інформації може здійснюватись за телефоном, або автоматизовано. Для технічного забезпечення передачі інформації в автоматизованому вигляді, а також можливості надання власних послуг моніторингу, на безоплатній основі учасники матимуть можливість встановлення виносного робочого місця системи моніторингу «Wialon»;
За наявності потреби, кожен з учасників матиме змогу користування послугами хостингу для спостереження автотранспортних засобів на виносному робочому місці системи моніторингу «Wialon» власних груп реагування, або власних замовників на пільгових умовах.

Підприємство Федерації «Центр-А» виступає у ролі координатора та організаційно-технічного центру з передачі тривожних сповіщень між учасниками проекту. За наявності потреби у учасника у наданні власним клієнтам послуг реагування по всій території України, з ТОВ «ЦЕНТР-А» укладається договір на передачу тривожних сповіщень.

Для приєднання до проекту та отримання пакету документації – звертатись до Правління Федерації: тел. (044) 227-23-10 e-mail: ofice@ufpb.kiev.ua