Українська федерація професіоналів безпеки

27

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

В Україні розпочинається дерегуляційна реформа

Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу робочу групу, яка перегляне кількість інструментів державного регулювання для бізнесу. Про це під час засідання Уряду 13 лютого повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Зупинюся ще на одному важливому рішенні, яке ми сьогодні затвердимо і яке стосується однієї з найважливіших реформ у сфері покращення бізнес-клімату. Мова йде про дерегуляцію», – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що наразі в Україні діє майже 1000 інструментів державного регулювання для бізнесу: 528 дозволів, 224 ліцензії, 157 погоджень, десятки декларацій, висновків, посвідчень та свідоцтв.

“У нас є політична воля і політичне рішення все це радикально скоротити. Для цього сьогодні створюємо міжвідомчу групу, яка у прискореному режимі займеться переглядом всіх цих інструментів контролю і регулювання», – наголосив Прем’єр-міністр.

Державна регуляторна служба (ДРС) розглядає варіант скоротити із понад 1200 до 500-600 кількість дозволів, без яких бізнес не може вести свою діяльність.