Українська федерація професіоналів безпеки

27

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Дисконтні програми для членів Федерації

МІЖНАРОДНА КОНСТАЛТИНГОВА ГРУПА дійснює комплексний правовий супровід поточної фінансово-господарської діяльності підприємств, а також оперативне та кваліфіковане вирішення виникаючих питань та проблем.
ЗНИЖКА: 20% від встановленого прайсу

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ

ЗВИЧАЙНА ЦІНА

MMI Group – ІТ-холдинг, який в галузі впровадження ІТ-рішень для бізнесу і держави представлений компанієюТОВ «НК ІТ-ПРОЕКТ». MMI GROUP є постачальником спеціальної техніки (персональних відеореєстраторів, станцій заряджання та копіювання даних та спеціального програмного забезпечення) для проектів міжнародної технічної допомоги: «Створення та розвиток патрульної служби в Україні», «Протидія корупції»та «Нове обличчя кордону».
ЗНИЖКА – 5% від звичайних цін на prom.ua

Презентація продукції

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ

ЗВИЧАЙНА ЦІНА

Інформаційно-аналітичний портал Security.ua (член Української федерації професіоналів безпеки) пропонує компаніям, що входять до складу УФПБ, послуги інформаційно-рекламного спрямування.
ЗНИЖКА: 70% від встановленого прайсу

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ

ЗВИЧАЙНА ЦІНА

ТОВ “ЛАТЕК” – найбільший недержавний завод в Україні з виробництва зброї. Очолює напрямок концерну Сафарі з виробництва та реалізації зброї (пневматичного, травматичного, під патрон Флобера, мисливської, спортивної), спортивного обладнання та інвентарю.
ЗНИЖКА: -5% (Літня дисконтна пропозиція)

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ

ПРОПОЗИЦІЯ

ПрАТ «АВ – ФАРМА» входить у першу п’ятірку провідних експортерів фармацевтичної продукції України. Компанія має довгострокові партнерські відносини з Росією, Литвою, Грузією, Білорусією, Китаєм. ПрАТ «АВ – ФАРМА» є офіційним дистриб’ютором ЗАО «Maxpharma Baltija», Литва та представляє продукцію заводів «Інтас Фармасьютикалс Лтд», Індія «Эйджис Лтд», Кіпр, «Ауробіндо Фарма Лімітед», Індія. Також компанія має досвід просування медичних препаратів і виробів медичного призначення, що застосовуються в акушерстві, генікології, хірургії, анестезіології, урології та нейрохірургії.
З 2014 року ПрАТ “АВ-ФАРМА” виробляє засоби тактичної медицини: кровоспинні джгути-турнікети, бинти для тампонади, перев’язувальні бандажі, комплектує військові аптечки.
ЗНИЖКА: -3%

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ

ПРОПОЗИЦІЯ 1

ПРОПОЗИЦІЯ 2

ПРОПОЗИЦІЯ 3