Українська федерація професіоналів безпеки

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Поліція охорони. Недержавні охоронні компанії. Круглий стіл Державної регуляторної служби

За ініціативою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців охоронної галузі “Федерація професіоналів безпеки” 27 травня 2021 року Державною регуляторною службою України було проведено Круглий стіл для обговорення ряду заходів щодо дерегуляції на ринку охоронних послуг.

В засідання прийняли участь представники Центральних органів виконавчої влади, Поліції охорони, Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ, Держлікслужби, СБУ, РНБО, Антимонопольного комітету, громадських організацій (Ради підприємців при КМУ, Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців охоронної галузі “Федерація професіоналів безпеки”).

Підставами для цієї ініціативи були обставини, що викликані невиконанням законодавчо встановлених завдань, що стосуються охорони особливо важливих об’єктів, обмеженнями недержавного ринку охоронних послуг, ігноруванням господарського права, законодавства про публічні закупівлі та захист економічної конкуренції.

За результатами Круглого столу прийняте рішення про створення робочої групи за участю представників органів виконавчої влади та фахівців охоронної спільноти щодо внесення пропозицій про доопрацювання  Постанови КМУ №975 “Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах”. Крім того, підтримана пропозиція щодо звернення до Комітету ВРУ з питань національної безпеки щодо участі охороної спільноти в опрацюванні законопроекту №5219 “Про критичну інфраструктуру”.