Українська федерація професіоналів безпеки

27

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Поточні новини Федерації. Актуальні питання.

Незважаючи на складну ситуацію, що склалась у країні, Федерацією продовжуються заходи щодо удосконалення законодавчого поля діяльності охоронних підприємств, в першу чергу – з урахуванням специфіки роботи в умовах воєнного стану.
Спільно з Головою підкомітету з питань законодавства про охоронну та детективну діяльність Комітету з правоохоронної діяльності ВРУ Галушко М.Л. ініційовано зустріч з керівництвом МВС України для обговорення питання організації взаємодії недержавних охоронних підприємств та МВС України під час воєнного стану.
Продовжується робота з Комітетом ВРУ з питань правоохоронної діяльності щодо реалізації законопроекту 5708 “Про право на цивільну вогнепальну зброю”.

Спільно з Радою підприємців при КМУ здійснюється робота щодо створення механізму врегулювання питання, пов’язаного з виплатою мобілізованим працівникам середнього заробітку.
Також, ініційоване питання щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації дорожнього руху транспортних засобів спеціалізованого призначення у частині,що стосується транспорту реагування охоронних компаній.