Українська федерація професіоналів безпеки

27

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України

Шановні колеги.

До Федерації надійшло звернення Управління ліцензування МВС України про опрацювання та надання пропозицій щодо проекту постанови КМУ від 30 січня 2013 року № 55 та від 18 листопада 2015 р. № 960.

Проектом вказаних постанов передбачається внесення змін до Умов охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом та Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності у частині підвищення класу захисту автомобільного транспорту не нижче третього згідно з ДСТУ 3975-2000 «Захист панцерований спеціалізованих автомобілів». Загальні технічні вимоги» (у разі охорони грошей, дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння), обладнання його відео реєстратором і системою відстеження рухомих об’єктів з передачею сигналу тривожного сповіщення до пункту централізованого спостереження територіальних органів Національної поліції або інших суб’єктів охоронної діяльності, визначення порядку взаємодії з правоохоронними органами, порядок дій персоналу охорони в разі виникнення або загрози виникнення надзвичайних ситуацій на маршрутах, учинення протиправних посягань відносно транспорту реагування або персоналу охорони, небезпечних і цінних вантажів, що перевозяться, та оперативного повідомлення територіальних органів Національної поліції.

Ознайомитись з текстом повідомлення на сайті МВС можна за посиланням.

Також, до Федерації звертається охоронна компанія ТОВ “СІТ СЕК’ЮРІТІ”, щодо підтримки власних пропозицій з даного питання (лист компанії, порівняльна таблиця).

Просимо Вас у 2-денний термін ознайомитись з даними матеріалами та, за наявності, надати зауваження для формування офіційної позиції Федерації на адресу електронної пошти office@ufpb.kiev.ua, або за телефоном керівнику юридичного відділу Федерації Борецькому Володимиру Зіновійовичу: 066-608-30-61.

З повагою,

Президент Федерації Сергій Сидоренко.