Українська федерація професіоналів безпеки

27

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Про Стратегічний альянс безпеки

Одним із актуальних завдань, що постає перед корпоративними клієнтами є забезпечення надійної охорони власних об’єктів по всій території України. Відсутність власної розгалуженої структури служби безпеки на місцях, а інколи – і у центральному офісі, передбачає взаємодію з питань безпеки з професіональними охоронними компаніями. Прагнення оптимізувати подібну взаємодію визначається у спробі визначити єдиного партнера, що забезпечить охорону усіх об’єктів замовника, незалежно від географії їх місцезнаходження.

Разом з тим, специфіка сучасного вітчизняного охоронного ринку свідчить про те, що жодна із компаній не має власних ресурсів для надання якісних охоронних послуг в усіх регіонах. Маючи упевнені позиції в місцях дислокації основного офісу та найбільш крупних філіалів, охоронні компанії змушені шукати партнерів для виконання власних зобов’язань у більшості з інших місць обслуговування корпоративних замовників. Проблемним питанням при цьому є конфлікт комерційних інтересів та намагання максимального надання послуг власними силами, незалежно від забезпечення якості цих послуг. На практиці, це найбільш виражено у неякісному забезпеченні комплектації та забезпеченні перевірки несення служби постами фізичної охорони, значному часі реагування на тривожні сповіщення, внаслідок недостатньої кількості власних груп реагування, проблемах у обслуговуванні та ремонті технічних засобів охорони внаслідок відсутності спеціалістів на місцях.

З метою забезпечення якісних послуг охорони по всій території України, на базі провідних регіональних охоронних компаній, кожна із яких має сталу історію, матеріально-технічну базу та кадровий потенціал, було створено об’єднання “Стратегічний альянс безпеки”. Для представлення інтересів об’єднання регіональними компаніями делеговані права підприємству Федерації “Центр-А”, що уповноважене на ведення переговорів, формування загальних цінових пропозицій та укладення генеральних договорів на усі види охоронних послуг, що можуть бути запропоновані корпоративним замовникам. Замовник, маючи справу з одним партнером отримує потужний потенціал десятків охоронних компаній, місце діяльності яких відповідає географії розташування корпоративних об’єктів. Якість, надійність, відсутність конфліктів комерційних інтересів та узгодженість цінової політики є основою ефективної співпраці з єдиним вітчизняним охоронним об’єднанням, що представляє усі регіони України.

Об’єднанням надаються усі види охоронних послуг. Оперативне реагування здійснюється найбільшою в Україні Національною мережею груп швидкого реагування, яка налічує понад 600 одиниць автотранспорту та має можливість забезпечити реагування на тривожні сповіщення з об’єктів, що охороняються, в усіх регіонах України.

Кожен із членів об’єднання проходить процедуру Добровільної оцінки відповідності послуг, що проводиться представниками Федерації з метою підтвердження заявленого потенціалу, матеріально-технічної бази та рівня якості послуг, що надаються охоронними компаніями.

Станом на початок 2020 року До Стратегічного альянсу безпеки увійшло 45 регіональних охоронних підприємтв.