Українська федерація професіоналів безпеки

27

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ БЕЗПЕКИ

заснована 5 травня 1995 року

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ОХОРОННОЇ ГАЛУЗІ

свідоцтво репрезентативності від 27.02.17 № 009/17-00-Р

Реєстрація підрядників

Сервіс реєстрації охоронних компаній для передачі замовлень охоронних послуг.

Федерація здійснює передачу усіх замовлень послуг охорони регіональним охоронним підприємствам, що пройшли процедуру реєстрації у розділі “Кабінет Підрядника”. Компаніям – членам Федерації та тим, що пройшли процедуру Добровільної оцінки відповідності за обраними видами послуг, замовлення передаються на пріоритетній основі. Координатором приймання замовлень та передачі їх підрядним організаціям виступає підприємство Федерації – ТОВ “ЦЕНТР-А”.

Загальні вимоги до підрядних організацій.

1. Підрядні організації мають відповідні ліцензії на обрані ними види послуг у відповідності до вимог чинного законодавства.

2. Підрядні організації мають достатній матеріально-технічний та кадровий потенціал, що гарантує якість виконання відповідних послуг.

3. Підрядні організації надають послуги за цінами, що заявлені ними при реєстрації. У випадку зміни цінової політики інформація має бути оновлена у розділі “Кабінет підрядника”.

4. При отриманні замовлення, підрядна організація має підготувати комерційну пропозицію з формуванням вартості послуг у термін, що не перевищує 2 робочих годин, якщо замовлення надійшло не пізніше, ніж за 2 години до закінчення робочого дня. Якщо пропозиція передбачає виїзд спеціаліста для обстеження об’єкта, або інші дії без яких формування пропозицій не можливе, підрядна організація протягом 30 хвилин з моменту отримання замовлення інформує ТОВ “ЦЕНТР-А” про готовність до обстеження (інших дій) з наданням контактних даних безпосереднього виконаця для узгодження подальших дій.

За проведення робіт з пошуку замовників, координацію дій та підтримання у актуальному стані бази даних підрядних організацій ТОВ “ЦЕНТР-А” отримує винагороду з кожного переданого (реалізованого) замовлення у розмірі:

10% від вартості договору на проведення монтажних робіт;

1 місячне нарахування (за терміну дії договору не менш ніж 3 місяці) – від вартості договору на пультову охорону, спостереження за засобами пожежної сигналізації, обслуговування ТЗО, реагування на сповіщення охоронної сигналізації.

Сума винагороди за реалізацію договорів на фізичну охорону та охорону фізичних осіб – узгоджується в кожному випадку індивідуально.

Загальна інформація про компанію
Готовність до надання послуг на умовах підряду за напрямками:
Пультова охорона
Спостереження за засобами пожежної сигналізації
Монтаж та обслуговування засобів охоронної сигналізації
Монтаж та обслуговування засобів пожежної сигналізації
Монтаж та обслуговування засобів відеоспостереження та СКД
Реагування на тривожні сповіщення
Послуги фізичної охорони
Охорона фізичних осіб
Інші послуги
Введіть власний пароль та адресу електронної пошти за допомогою яких у подальшому Ви матимете доступ до Кабінету підрядника
Умови співробітництва